Безкоштовна консультація

AMF Reece

Безкоштовна доставка
Механічна петельна машина REECE S 100

Модель: S100

0

Наявність: Передзамовлення

Вашій увазі представлена промислова швейна петельна машина AMF REECE S–100 - петельна машина для..

Безкоштовна доставка
Електронна петельна машина з вічком REECE S 311

Модель: S311

0

Наявність: Передзамовлення

Вашій увазі представлена промислова петельна машина Електронна петельна машина з вічком REECE S ..

Модель: AJ72MS

0

Наявність: Передзамовлення

Вашій увазі представлений промисловий швейний автомат AMF REECE Autojig - Автоджиг включає мікро..

Безкоштовна доставка
Автомат для імітації петель на шліцах рукавів REECE S-4000 ISBH Indexer

Модель: S-4000ISBHIndexer

0

Наявність: Передзамовлення

Вашій увазі представлена промислова швейна петельна машина AMF REECE S – 4000 ISBH Indexer - електр..

AMF Reece

Історія розвитку шведської компанії починається з появи першого автоматичного петельного пристрою в 1991 році шляхом злиття двох компаній в одну AMF Sewn Products Inc. (Імітація ручного стібка) і The Reece Corporation (Петельні машини).

Завдяки інноваційним технологіям, компанія AMF Reece досягла значних висот на світовому ринку швейного обладнання. У 1995 році компанія викупила завод Minerva, після чого більшість своїх швейних машин почала виробляти в Чехії.

AMF Reece – можна сказати, перший в світі виробник спеціалізованих швейних машин і автоматів для промислових виробництв, що успішно функціонують на багатьох фабриках пошиття женка і чоловічого одягу. Це повністю автоматизована техніка, і механічні пристрої:

· Машини «імітація ручного стібка»

· Гудзикові автомати

· Глазковые петельні машини

· Автомати «імітація петлі»

· А також Ви можете придбати швейні машини AMF Reece, такі як шаблонні автомати для обробки манжет, комірів, клапанів і т. д.)

Сьогодні підприємці області швейного бізнесу все більше і більше стикаються з такою проблемою, як: де і яке придбати професійне швейне обладнання. Найчастіше, клієнту важко по-справжньому розібратися в якості техніки і вибрати найбільш ефективну.

Саме тому ми рекомендуємо своїм клієнтам самостійно вивчати бренди обладнання, відкрито говоримо про плюсах і мінусах зацікавили їх швейних машин для того, щоб покупець міг якомога краще зорієнтуватися і наступну покупку зробити так само в нашому магазині

Протягом довгих років, промислове швейне обладнання популярного бренду AMF Reece є конкурентним виробником багатьох компаній, чия техніка не менш затребувана сьогодні. Але все ж не варто забувати, що перше місце належить даному шведському виробнику, а саме актуальною розробку – систему «плаваюча голка».

Система містить в собі можливість пересувати игловодитель зверху вниз, що дозволяє абсолютно точно передати ручної стібок. Така система лежить в основі безлічі популярних швейних машин, що імітують ручне рядок

Вибирайте купити швейні машини AMF Reece у нас. Висока якість гарантована

Якщо Ви вирішили купити швейні машини AMF Reece або запчастини до них, то будьте гранично уважні і обережні, щоб уникнути потрапляння на недобросовісні компанії, підробку і неякісні комплектуючі.

У свою чергу хотілося б сказати, що Leg-prom відкритий до діалогу і партнерства 24 години на добу. Ви можете не сумніватися в якості пропонованого обладнання, маючи можливість самостійно відвідати виставковий зал, оцінити роботу обладнання, спробувати його на своїх виробах.

Механіки швейного обладнання в Leg-prom завжди на зв'язку. Купуючи техніку та комплектуючі у нас, ми гарантуємо повний контроль швейних машин на Вашому виробництві. В результаті Ваше обладнання працює справно і без проблем.

     З ув. команда інтернет-магазину leg-prom.com.ua