Безкоштовна консультація

Праски до парогенераторам

Код товару: MCT-602-B

0

427 грн

На складі

Підвіска балансира для залізної пружини MCT-602-B (1,5 кг-3 кг)..

Код товару: SY LKP 66

0

794 грн

На складі

Silter sy lkp 66 Steampistol..

Код товару: SY FR 2004

0

3899 грн

На складі

Silter SY FR 2004 & NBSP Steamer;..

Код товару: Battistella EOS

0

2960 грн

На складі

Battistella eos Iron, парний пароль, що проводить пароль, лише для генератора пароплава..

Код товару: ST-CT/388Т

0

4413 грн

На складі

Одяг пароплав з пропареною потужністю до пари з 800 до 1600 Вт. Він широко використовується в роздрі..

Код товару: 13033021

0

4693 грн

На складі

Rotondi 13033021 Парова щітка для остаточного доведення готових виробів. З перегревателем пара...

Код товару: EC-289

0

4874 грн

На складі

Rotondi ЄС-289 Електропарова праска зі спеціальною антиконденсатної підошвою для універсальної ..

Код товару: EC-11

0

4693 грн

На складі

Праска EC-11 Rotondi Праска з стандартної підошвою для універсальної прасування, в комплекті з е..

Код товару: EC-7

0

11011 грн

На складі

Праска EC-7 Rotondi Спеціальний праска вузької форми призначений для розколювання швів, , в комп..

Код товару: P-4

0

3025 грн

На складі

Підвіс праски для столів консольного типу Механізм для підвісу праски для столів консольного тип..

Код товару: Р-5

0

6762 грн

На складі

Підвіс праски для прямокутних столів Механізм підвісу праски підходить для всіх столів , за виня..

Код товару: ST/B 295

0

1625 грн

На складі

Праска SILTER STB-295 для разутюживания швів Електричні і электропаровые праски, що випускаються..

Праски до парогенераторам

Парова праска промисловий зі вбудованим парогенератором призначений для одночасної прасування і відпарювання виробів. Крім свого основного призначення, пароувлажняющий праска чудово справляється з вигладжуванням заломів, м'ятою матерії і дезінфекцією за рахунок пари, не залишає слідів на виробах. Потужність електропраски для прасування білизни настільки велика, що сучасні праски даної категорії легко і швидко перетворюють готові вироби, выглаживая на ідеальному рівні спідниці, брюки, піджаки, лляні, всі щільні і сильномнущиеся тканини.

Інтернет магазин ЛІГ-ПРОМ пропонує праски високої якості з парогенератором і парові системи, серед яких: моделі з автоматичним відключенням, з відпарювачем, з антипригарним покриттям підошви, ціна на які сьогодні, дійсно, доступна - вартість найдешевшого 42 євро. На вибір, це може бути легкий і маленький, або важкий і більш потужний за обсягом праска на пару.

Купити хороший праска до парогенератору професійного призначення, Ви можете, і, відштовхуючись від відгуків, наприклад, на італійське і турецьке обладнання. Серед асортиментного ряду, і самостійний відпарювач, праска, укомплектований з парогенератором.

Парогенераторну праска справляється як з самими товстими матеріями, так і самими тонкими і ніжними. Праска промисловий з парогенератором вибирають купити і для прасування текстильних виробів, ціна, в такому випадку, буде залежати від моделі і здібностей праски з паронагревателем виконувати одну або більше завдань.

Що ще потрібно знати про парогенераторах

Так, наприклад, професійна праска з відпарювачем, розрахований на роботу від парогенератора, точно знадобиться не тільки швейних виробництв і ательє, але і організаціям, які займаються прасуванням білизни, скатертин, штор і інших великих полотен - прилад незамінний в готелях, хімчистках, пралень. Але якщо говорити про вибір кращого побутового для високоякісної прасування сорочок, разутюживания швів, прасування смужок на брюках, і для інших важко выглаживаемых або з заломами речей, то спеціально призначений парогенератор з електропраскою стане найкращою альтернативою.

  • професійна праска з парогенератором з функцією автовимкнення. Для досягнення якісного результату достатнім буде встановити необхідний режим пара. Ще особливість функції - підошва обладнання не нагрівається більше критичної температури, а це завжди безпечно для делікатних тканин
  • завдяки високій швидкості прасування, пароутюг легко розгладжує речі з будь-якими елементами і вкрапленнями (аплікації, гудзики, змійки). Тиск, що надходить у парогенератор, може бути до 7,5 бар
  • електропраска з парогенератором для лекал пропрасовує навіть саму товсту і важку матерію, і тонку, складену в кілька разів
  • придбати промисловий праска з парогенератором і запасний підошвою для делікатних тканин
  • утюжок з хорошою потужністю парогенератора гарантує високу пароутворення, плюс, такий прилад практично миттєво готовий до роботи.

Надійний, вигідний і зручний ручний парова праска для промислових підприємств з парогенератором, вартість якого повністю відповідає його функціональній будові, скоротить час на процес прасування білизни в кілька разів. Саме тому пароутюг істотно замінює і звичайний побутовий, особливо, якщо в будинку маленькі діти. Купити праску для парогенератора, Ви можете, вибираючи продукцію з фото і відео товарів.

 

Ємність з нагрівальним елементом (теном) всередині і з отворами на підошві, крізь які проходить пар – все це становить парового відпарювача.

У процесі роботи, пар даного праски з парогенератором повністю проникати у волокна матерії, вирівнюючи її дуже швидко і зовсім, а головне, достатнім буде обробляти тканину таким приладом з одного боку.

 

Тим і чудова пароглажка, що Ви можете використовувати професійний парогенератор і в рамках промислового виробництва, і для домашніх потреб. Притому, що купити самий хороший праска з парою, сьогодні можна дешево, вибираючи з асортименту даної категорії.

 

Скільки коштує і який купити краще праска з парогенератором професійний, виробництва Італії або Туреччини, вам підкаже кваліфікований консультант leg-prom.com.ua інтернет-магазину. Великий досвід продажів, співпраця з перевіреними та надійними постачальниками, дозволяють нам бути першими і кращими на ринку України. Телефонуйте!