Безкоштовна консультація

Столи закрійні, межстолья

Код товару: стол 2 м

0

10236 грн

На складі

Розріжте секцію - обладнання для швейних та взуттєвих підприємств, призначене для підлоги та різання..

Код товару: стол 1,8 м

0

9264 грн

На складі

Розріжте секцію - обладнання для швейних та взуттєвих підприємств, призначене для підлоги та різання..

Код товару: стол 2,2 м

0

11808 грн

На складі

Розріжте секцію - обладнання для швейних та взуттєвих підприємств, призначене для підлоги та різання..

Код товару: Межстолье-60

0

1998 грн

На складі

Міжзоряний - швейний обладнання для швейної майстерні, швейної фабрики, студія. Металева рама міжсто..

Код товару: stol 2*1.8

0

8076 грн

На складі

Таблиця різання таблиці - 2 метри, ширина 1,8 метра. Висота 90 см. Зроблено з ламінованої стрічки. Н..

Код товару: karkas_stola

0

3324 грн

На складі

Рамка різання модульного столу розроблена для незалежного виготовлення столу для різання для підлоги..

Код товару: m2500-800

0

6050 грн

На складі

Межстолье для швейного виробництва 2500*800 Ціна від кількості меняеться: Від 5 одиниць 165 $ ..

Код товару: m2500-700

0

5694 грн

На складі

Межстолье для швейного виробництва 2500*700 Ціна від кількості меняеться: Від 5 одиниць 155 $ ..

Код товару: m2500-600

0

5694 грн

На складі

Межстолье для швейного виробництва 1250*600 Ціна від кількості меняеться: Від 5 одиниць 155 $ ..

Код товару: m2500-500

0

5338 грн

На складі

Межстолье для швейного виробництва 2500*500 Ціна від кількості меняеться: Від 5 одиниць 130 $ ..

Код товару: m1250-800

0

3737 грн

На складі

Межстолье для швейного виробництва 1250*800 Ціна від кількості меняеться: Від 5 одиниць 100 $ ..

Код товару: m1250-600

0

3381 грн

На складі

Межстолье для швейного виробництва 1250*600 Ціна від кількості меняеться: Від 5 одиниць 90 $ ..

Столи закрійні, межстолья

Стіл для розкрою тканини – обов'язкове обладнання для швейних виробництв, в яких присутня розкрійний цех. Столи для крою в асортименті нашого ЛІГ-магазину ПРОМ – це гідний вибір обладнання, серед якого високого рівня раскроечная продукція, що дозволяє забезпечити кожне підприємство тим необхідним зручністю та комфортом, без яких обійтися в сучасних умовах, практично, не виходить. Ви можете вибрати розкрійний стіл і потрібних Вам параметрів, і за тією ціною, яка найбільше для Вас прийнятна. Додатково до всього розкрійний стіл для роботи на швейному виробництві може бути ідеально доповнено і допоміжним обладнанням. Це можуть бути межстолья і спеціальні візки для швейного виробництва, що забезпечують швидке пересування тканинних рулонів із складських приміщень в розкрійний цех.

Вартість добротного розкрійного столу для роботи на швейному виробництві, в більшій мірі, буде залежати від розмірів обладнання. Так, наприклад, ціна столу розкрійного для тканини міні дешевше, ніж вартість стандартного. До того ж сьогодні Ви можете купити стіл для різання тканини або рулонних штор, розміри якого вибираєте Ви самі – для Вас компанія ЛІГ-ПРОМ виконає на замовлення будь-розкрійний стіл за договірною ціною. Замовити розкрійний стіл для викрійки необхідних параметрів, можна проконсультувавшись з фахівцями компанії, які абсолютно точно підберуть для Вашого швейного виробництва той розкрійний варіант обладнання, за допомогою якого результат виконаної роботи, починаючи від закупівлі тканини на склад, і закінчуючи реалізацією готової продукції, Вас приємно порадує.

Стіл для розкрою тканини, межстолья, візки швейні для переміщення продукції по цеху і швейному підприємству від ЛІГ-ПРОМ – зручна раскроечная меблі для Вашого виробництва у величезному виборі

При цьому розмір і колір раскроечного столу або межстолья, який Ви захочете купити, буде точно відповідати інтер'єру Вашого розкрійного цеху або, при бажанні, швейного виробництва в цілому. Додаткові полиці і зручні стільниці для крою, ми також виконуємо за Вашим замовленням. Ціни на допоміжну раскроечную меблі розглядаються індивідуально. У разі невеликого ательє ідеальне рішення - розкладний стіл для розкрою тканини. Беручи до уваги те, що пів на швейних виробництвах і в розкрійних приміщеннях, в основному, нерівний, ніжки будь-якого столу раскроечного можна буде виставити і відрегулювати по висоті.

Така промислова меблі, як:

  • стіл закрійника
  • межстолья
  • стільці для швачок
  • візки для перевезення вантажу (місткі міжопераційні, невеликі сіткові, у вигляді козла, для складування готових виробів і перевезення частин м'яких меблів на відповідних виробництвах)
  • а так само стелажі, тумби, шафи та багато іншого – весь розкрійний ряд мебльованого обладнання сьогодні доступний, запропонований у величезному виборі і легко виконаємо під Ваше індивідуальне замовлення.

І якщо, наприклад, стіл для крою Ви вирішуєте замінити, застеливши поверхню звичайного лінолеумом, замість спеціальних стільців пропонуєте швачкам офісні, а щоб не купувати візок вирішуєте, що переносити тканину і деталі можна у руках, - на жаль, все це не тільки незручно, але і порушує виробничі правила праці. Крім усього, саморобний розкрійний стіл з лінолеуму дуже швидко зіпсується, непередбачені стільці тільки будуть створювати дискомфорт, що негативно позначиться і на виробничому процесі, а переносити важкі речі зі складу в розкрійний цех в руках протягом тривалого часу не вийде. Як не крути - краще, ніж спеціально призначений розкрійний вид обладнання для крою тканини не підійде.

Вибирайте купити складний великий або менший розкрійний стіл для тканини в ательє, на виробництво або для дому, ціна якого найнижча в Україні. Плюс замовляйте будь-яку іншу допоміжну раскроечную меблі з величезного асортиментного ряду ЛІГ-ПРОМ. У нашій компанії Ви можете не тільки купити якісний промисловий розкрійний стіл або межстолье, але і скористатися численними послугами, спрямованими на розвиток будь-якого швейного бізнесу. Детальніше на нашому сайті в розділі «Послуги та сервіс».