Безкоштовна консультація

Jeehe

Модель: Jeehe JH-GBR13090-S-SJ-TT

0

467972 грн

Наявність: В наявності

Jeehe JH-GBR13090-S-SJ-TT– швейная шаблонная автоматическая машина - надежное, современное решение..

Jeehe

Jeehe – молодий китайський бренд, який виробляє промислові швейні машини. Компанія організована методом злиття кількох підприємств в 2016 році. Заводи розташовані в провінції Чжецзян (Китай).

Фірма відома тим, що стежить за новинками і співпрацює з кількома інститутами, які займаються автоматизацією легкої промисловості. Незважаючи на те, що компанія молода її фахівці змогли досягти помітних успіхів у розробці нових промислових швейних машин. На рахунку фахівців Jeehe сім патентів на винаходи у швейній галузі. Основна продукція Jeehe – сучасні, автоматичні швейні машини з ЧПУ.

Jeehe прагне максимально задовольнити потреби швейних підприємств у промисловому швейному обладнанні. Місія компанії – постійно поліпшувати якість життя людей за допомогою сучасних технологічних рішень.

Фірма Jeehe виробляє інноваційне автоматичне швейне обладнання – шаблонні автомати і автоматичні інтелектуальні матричні машини. Це обладнання представлено на найбільш значимих промислових виставках Азії. Jeehe – досить молодий бренд, при цьому встиг завоювати популярність і має хорошу репутацію в легкій промисловості Китаю.