Безкоштовна консультація

Пароманекены

Код товару: QAD-2

0

205379 грн

На складі

Rotondi QAD-2 універсальний пароманекен Пароманекен універсальний ROTONDI серії – QAD. Комплекту..

Код товару: 1100

0

Передзамовлення

Прасувальних парова кабіна ідеально підходить для невеликих фабрик/пралень. Прасувальних кабіна ..

Пароманекены

Паровий манекен для одягу – спеціальне обладнання, що нагадує тулуб надувної ляльки. По суті, пароповітряний манекен забезпечує подачу гарячої пари, а завдяки тому, що сама лялька виконана з пропускає повітря тканини, прасувальний робот справляється з прасуванням будь-яких речей швидко і якісно.

Прасувальні машини – пароманекены, можуть бути побутовими, як для дому, так і промисловими, з безліччю налаштувань. Спеціалізований пристрій найбільш точно підходить для ефективного прасування сорочок і будь верхнього одягу, плюс є незамінним апаратом для здійснення прасування у приміщеннях пралень або хімчистках.

Найпопулярніша конструкція прасувального манекена для прасування сорочок. Саме про такий паровій машині для прасування білизни та одягу відгуки в мережі інтернет сьогодні самі позитивні. Ціна ж пароманекена залежить від характеристик обладнання

Паровий манекен для прасування сорочок точно так само, як і будь-який інший стандартного розміру надувний прасувальний манекен добре підходить для використання обладнання і вдома, і на виробництві. Купити відповідний Вам манекен для білизни, Ви можете, відштовхуючись від відео в картках товару, на якому показана детальна робота сушильної парової машини.

Як вибрати і як працює манекен для прасування

  • фформа ляльки вибирається, відштовхуючись від потреб підприємства
  • управління відбувається через комп'ютер за рахунок спеціальних програм
  • ззапускается манекен за допомогою педалі
  • всередині конструкції – вентилятор продуває
  • мманекен зі спеціальною захисною автоматикою
  • ммощность від 2 до 4 кВт, тиск повітря 3-8 Бар, тиск пари 3-5 Бар
  • пполучение пара з власного резервуара (ємність 1-15 літрів)
  • ппароманекен для прасування може бути: з додатковим праскою, щіткою для відпарювання, пістолетом, виприскує пар, пневматичними затискачами для виробів

Брючний пароманекен, як і разглаживатель сорочок, дозволяє розгладжувати, висушувати і, одночасно, витягати вологу одяг. Хоча вартість прасувального манекена, в більшості випадків, досить велика, без такого сушильного парового шафи сьогодні не обходиться жодне поважаюче себе швейне виробництво, пов'язане з пошиттям сорочок, жакетів, брюк, костюмів та інших речей

Спеціальне пристосування - відпарювач для прасування може працювати в напівавтоматичному/автоматичному режимі. Манекени виробництва Італія прекрасно заявили про себе на ринку продажу техніки для прасування, тому незамінні як пральне обладнання та парові системи для хімчистки одягу, ціна яких для таких організацій досить прийнятна. Враховуючи, що купити автоматичні прасувальні машини є обов'язковою умовою для нормальної роботи зазначених виробництв.

Кращий праска для прасування штанів і сорочок, інших виробів з рукавом і для верхнього одягу

Прасувальний паровий манекен – обладнання заключного етапу прасування. Після прання, ще вологий одяг надівається на пароманекен, розправляється з нього по-уникнення складок і починає обдаваться гарячим паром. Таким чином, так званий робот для прасування, функціонує самостійно. Результат - через кілька хвилин речі (сорочки до 10-ти хвилин, штани до 20-ти) ідеально випрасувані. Існує й друга версія користування пароманекеном – при цьому на вологу одяг, яка на манекені, діє і пар гладилки, і, паралельно, речі проглаживаются звичайною праскою.

Замовити пароменекен просто. Телефонуйте нам, і фахівці компанії ЛІГ-ПРОМ з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання, допоможуть із вибором. Доставка обладнання для прасування здійснюється у всі регіони України.