Безкоштовна консультація

Промислова вишивальна машина | Вишивальне обладнання

Код товару: FHT-1212

0

1135231 грн

На складі

Автомобіль Ricoma FHT-1212-це високошвидкісна 12-голова (12 голки для кожної вишивки) вишивки з "пло..

Код товару: FHT-1210

0

1021352 грн

На складі

Вишивка Ricoma FHT-1210, це високошвидкісна 10-голова (12 голки для кожної вишивки) вишивки з "плоск..

Код товару: FHT-1208

0

907473 грн

На складі

Автомобіль Ricoma FHT-1208-це високошвидкісна 8-голова (12 голки для кожної вишивки) вишивки з "плос..

Код товару: MFC-060904

0

889680 грн

На складі

Ricoma MFC-060904, це 4-голова, 9-а голка промислова вишивальна машина на основі серії FHS з додатко..

Код товару: FHT-1206

0

800712 грн

На складі

Автомобіль Ricoma FHT-1206-це високошвидкісна 6-голова (12 голки для кожної вишивки) вишивки з "плос..

Код товару: FHT-1204

0

683274 грн

На складі

Рікома FHT-120 -12-IGOL чотириголова вишивка з плоскою платформою. Машини серії FHT є попередником н..

Код товару: CHT-1202-L

0

622776 грн

На складі

Автомобіль Ricoma CHT-1202-L з лазером тканини, що обрізає на кожній голові 2-голову 12 I голки виши..

Код товару: RCM-2001TC-8S

0

323843 грн

На складі

Рікома Ricoma RCM-2001TC-8S Вишивка машина Ricoma Ricmoma-2001TC-8S-8S надійна в експлуатації і легк..

Код товару: SWD-1501TC-8S

0

341637 грн

На складі

Ricoma SWD 1501-8SProfessional Onghade 15-IGINAL CLASS Ricoma Ricoma SWD-1501-8S промислового класу ..

Код товару: RCM-1204CHT2

0

807829 грн

На складі

Ricoma rcm-1204cht2 12-йгольна вишивальна машина з 4-glay gade з шланговою платформою, пантограф з в..

Код товару: RCM-1208FHS

0

985765 грн

На складі

Ricoma RCM-1208FHS 12-йгольна вишивальна машина з 8-йгольною машиною з плоскою платформою серії FHS,..

Код товару: RCM-1206FHS

0

886121 грн

На складі

Ricoma RCM-1206FHS 12-ігінальна вишивальна машина вишивки Max Max. дисплеї вишивки в реальній часові..

Промислова вишивальна машина | Вишивальне обладнання

Промислова вишивальна машина | Вишивальне обладнання

   Якщо вам необхідна вишивальна машина недорого на виробництво, тоді ми пропонуємо звернутися в наш інтернет магазин «Ліг Пром». Завдяки нам, ви завжди зможете зробити правильний вибір. Вишивальні машини промислові, які знаходяться в нашому асортименті, здатні виконати вишивку будь-якої складності за короткий час і досить якісно. Вишивальне обладнання ідеально виконає роботу, як вишивальна машина для вишивки на готової продукції, так і на крої. При використанні даної швейної машини, ви зможете отримати гладку, що не пухку вишивку, без вузлів і зайвих петель з нитками.

   Якщо ви хочете мати високу продуктивність праці і якісну продукцію, яка буде мати якісний товарний вигляд, тоді слід купити вишивальну машину недорого в нашому інтернет магазині «Leg Prom». Наша промислова вишивальна машина здатна працювати тривалий час, без будь-яких поломок. А наші фахівці допоможуть підібрати запропоновані бренди в залежності від ваших потреб, обсягів виробництва, а також особливостей продукції. Вони зможуть підібрати для Вас будь-який формат, навіть якщо бюджет обмежений.

   Як правильно вибрати і замовити вишивальну машину

   В першу чергу необхідно визначитися з виробником. Вишивальна машина, купити яку ви зможете у нас швидко і дешево, високої якості. У нашому магазині є так само дорогі машини високого класу так і середнього класу. Залежно від цього підбираються європейські, китайські або японське моделі. Перевагою є можливість замовити через нашого менеджера обладнання безпосередньо в Китаї.

   Інтернет-магазині «Leg Prom» допоможе кожному покупцеві знайти необхідний товар. Тут ви зможете подивитися відео. Вишивальна машина відгуки, а також на сайті в кожній картці є інструкція по використанню обраної моделі.

   Правильно підібрана промислова вишивальна машина, купити яку ви зможете на нашому сайті, дозволяє з високою ефективністю виконувати роботу з мінімальними витратами часу. Для цього слід звернути увагу на наступні показники:

   Вишивальна машина, ціна на яку висока, повинна роками працювати 24 години на добу без перебоїв і поломок. Тому перед вибором слід враховувати:

  • Від швидкості буде залежати кількісний показник продукції, яка дозволить принести прибуток.
  • Залежно від кількості голів, ви зможете купити промислову вишивальну машину з 1, 2, 4, 6, або 56 головками.
  • Підбираємо обладнання під ваші вимоги. Тому зверніть увагу на кількість голок. Якщо вам потрібна вишивальна машина під бейсболку, то досить 9 голок. Також підбирається і рукавна вишивальна машина, вишивальна машина з биссером, вишивальна машина тамбурного стібка, вишивальна машина з паєтками. Від призначення залежить кількість голок, які слід підбирати індивідуально. На сайті ви зможете навіть зустріти такі моделі, як: вишивальна машина з лазером, вишивальна машина з функцією Боринга, вишивальна машина з бордюрной рамою. Всі вони допоможуть розширити ваші можливості і виконати роботу якісніше.
  • Щоб зберігати велику кількість дизайнів, вам допоможе пам'ять в машинці і пульт управління, за допомогою якого можна вибрати необхідну. Комп'ютерне управління стане додатковим плюсом в оптимізації роботи, зручністю у використанні і простотою в налаштуванні. З ним складний механізм обладнання стане простіше, а інструкція допоможе правильно налаштовувати.
  • Правильно визначитися з системою змащення. Вона може бути ручна або автоматична. При великих виробництвах рекомендуємо купити обладнання з автоматичним мастилом, так як часто оператори забувають змащувати самостійно, що призводить до швидкого виходу з ладу і затримки у виробництві.
  • Вибирати вишивальне обладнання, де є автоматичне збереження даних у разі аварійного відключення.

   Де можна купити вишивальне обладнання і яка ціна

   Замовити ви зможете в нашому інтернет магазині «Ліг Пром». Тут пропонується великий асортимент товарів, а також вигідні пропозиції за прийнятною ціною. Ми здійснюємо консультацію, а також доставку по всіх містах України (Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів можливо в таких містах і т.д.). Телефонуйте, щоб дізнатися докладніше і отримати консультацію кваліфікованого фахівця.

   Продукцію компанії Leg-Prom можна купити по всій Україні в наших офіційних представництвах: Харків, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Миколаїв, Суми, Чернігів, Херсон, Донецьк, Луганськ, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці та ін. містах України.

Команда компанії Leg-Prom