Безкоштовна консультація

Електродвигун для промислової швейної машини | Сервомотори

Код товару: JT-01

0

3559 грн

На складі

Представляємо вашій увазі сервомотор JUSTTA SUPU 550Вт Щоб купити сервомотор JUSTTA SUPU 550Вт д..

Код товару: SK2CNY-40A

0

4982 грн

На складі

Енергозберігаючий двигун Shunfa SK2CNY-40A підходить на всі сучасні виробничі швейні машини і овер..

Код товару: SK2CNF-750B

0

6050 грн

На складі

Енергозберігаючий двигун Shunfa SK2CNF-750B підходить на всі сучасні виробничі швейні машини і ове..

Код товару: DOL12

0

2313 грн

На складі

Мотор може використовуватися для різних марок промислових швейних машин Технічок характ..

Код товару: S-S/550

0

5836 грн

На складі

Серводвигун Type Special S-S/550 (220V; 550W) Забезпечує плавний старт швейній машині, має плавн..

Код товару: DOL12

0

2776 грн

На складі

Електродвигун індукційний Потужність 400Вт. Напруга 220В або 380В. Число оборотів 1425 об/хв..

Код товару: ZJ550

0

3915 грн

На складі

ZJ550 (550 Вт) Енергозберігаючі двигуни можуть бути встановлені на будь-яку швейну машину...

Код товару: ZJ550p

3

4270 грн

На складі

ZJ550 (550 Вт) Електродвигун енергозберігаючий з зовнішнім позиціонером...

Код товару: BRC 563A-1

0

5160 грн

На складі

  Bruce BRC 563A-1 Сервомотор 750W, 220V, 3500 об. c зовнішнім позиціонером ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТ..

Код товару: FD-BX 4A

0

7651 грн

На складі

Сервопривід FD-BX 4A з позиціонером Основні характеристики: робоча напруга 220 в, потужн..

Код товару: Type Special S-S/550

0

5836 грн

На складі

Серводвигун Type Special S-S/550 (220V; 550W) Забезпечує плавний старт швейній машині, має пла..

Код товару: KS003 750

0

6050 грн

На складі

Серводвигун KS003 750 Основні характеристики: потужність 750Ватт, регульована швидкість, ..

Електродвигун для промислової швейної машини | Сервомотори

Сервомотори | Електродвигун для промислової швейної машини

   Сервомотор для промислових швейних машин є однією їх затребуваних запчастин на будь-яких виробництвах. Оскільки майже всі швейні підприємства строго економлять, то вони ретельно підходять до питання заміни або ремонту через великі витрат на комунальні та виробничі витрати.

   Устаткування, яке приходить в непридатність або зношуються певні частини - це самий неприємний момент на виробництві, так як при недостатній кількості вкладень або коштів не завжди є можливість оновлювати машинний ряд нових. Тому доводиться ремонтувати і - міняти старі вузли, що дозволить уникнути переплати на електрику та інші витрати, зменшивши їх до мінімуму.

   Якщо ви вирішили купити мотор для промислової швейної машини, то зможете уникнути підвищеного енергоспоживання, шуму, поломок і гуркоту. Мотор для промислової швейної машини 220 вольт дозволить недорого уникнути всіх неприємностей.

   Що необхідно розуміти, вибираючи електродвигун для промислової швейної машини, сервопривід для промислових швейних машин і інші запчастини:

   Прямий сервопривід для промислових швейних машин є важливою складовою для промислового обладнання. При виборі такої запчастини, слід не забувати про економічність. Сучасний і якісний електропривод для промислових швейних машин в Україні дозволить економити фінанси підприємства на оплату електрики. Це може стосуватися будь-якого сервомотора, замовити який ви зможете в нашому інтернет магазині «Лег Пром».

   Енергозберігаючий електродвигун для промислової швейної машини купити слід при необхідності тихою, безшумної роботи без вібрацій, що дозволить продуктивно виконувати функції швеям. В інтернет-магазині «Leg Prom» ви зможете дешево купити електропривод для промислової швейної машини різних торгових марок. При цьому слід враховувати, що чим дешевше механізм до обладнання, то тим менш вигідна покупка, особливо, якщо у вас великий парк обладнання.

   Ціна на швейні машини промислові серводвігателі залежить від підбору виробника, тому ви зможете підібрати в будь-якій ціновій категорії, що дозволять вигідно економити не тільки кошти, а й витрати власного виробництва. А наші фахівці допоможуть підібрати цікаві для вас функції і запропонувати найкращий варіант для вашого виробництва.

   Купити сервопривід для промислової швейної машини є правильним рішенням, тому що має безліч вигод і коштує недорого. Тому якщо ви маєте на виробництві спец техніку старого зразка і двигун вийшов з ладу, то наша компанія «Лег Пром» пропонує замінити їх на сучасний індукційний двигун для промислової швейної машини.

   Переваги покупки або чому сервомотор для промислових швейних машин купити вигідно:

   Якщо ви вирішили купити серводвигун для промислових швейних машин, то зробите хороший внесок у власне виробництво. Оскільки це економний і вигідний вклад в модернізацію виробництва. У нашому асортименті компанії «Leg Prom» ви зможете наші різні модифікації: двигуни внутрішні і зовнішні, фрикційний електродвигун для промислової швейної машини, а також інші варіанти.

   Принципом роботи даного обладнання є функціонування при натисканні на педаль, що не дозволяє крутити його в холосту, і постійно споживати електрику. Крім цього, фрикційний електропривод для промислової швейної машини досить тихий, що особливо важливо на великих підприємствах, а також невеликих ательє.

   Щоб ознайомитися з нашою продукцією, ви можете, подивившись відео до кожної моделі, також є інструкція і відгуки. Сам механізм працює без нарікань і може збільшити виробництво до автоматизму. Доставка здійснюється по всій Україні.

   Продукцію компанії Leg-Prom можна купити по всій Україні в наших офіційних представництвах: Харків, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Миколаїв, Суми, Чернігів, Херсон, Донецьк, Луганськ, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці та ін. містах України.

Команда компанії Leg-Prom