Безкоштовна консультація

Розкрійне обладнання

Виберіть підкатегорію

Код товару: TBC-50

0

113879 грн

На складі

Cutex TBC -50 Mamain для стрічки з холодною різалькою (липучка), еластичний шнур, стрічка для ремені..

Код товару: ten2

0

1068 грн

На складі

Реєстрація нагрівання ножа використовується для машини SK-988 для гарячих та холодних еластичних сму..

Код товару: noji_dlya_sk988

0

3559 грн

На складі

Набір ножів використовується для машини SK-988 для гарячих та холодних еластичних смуг, шнурків, лип..

Код товару: CH-120

0

60498 грн

На складі

CH-120 & NBSP; & NBSP; CAR для гарячого різання стропів, атласу, стрічки Byard, синтетики та гумовог..

Код товару: TBC-50H

0

135231 грн

На складі

Cutex TBC-50H & NBSP; Машина для гарячої різання стрічки липучки (липучки) синтетична та гумована. С..

Код товару: XQ-880D

0

48043 грн

На складі

Xq-880D & nbsp; & nbsp; машина для гарячих різання стропів, атласу, циперної стрічки, синтетичної та..

Код товару: SK-988

0

42705 грн

На складі

SK-988MASH для гарячої ріжучої стрічки липучки (липучки) синтетичної та гумової, блискавки, атласної..

Код товару: KD-7-3

0

3559 грн

На складі

Canty KD-7-3 Термічне різання для тканини & NBSP; розроблений для різання синтетичних тканин, мотузо..

Код товару: GSB-160

0

99644 грн

На складі

Гідравлічний заборонений прес розроблений для різання різних неметалічних матеріалів за допомогою фо..

Код товару: GSB-120

0

88968 грн

На складі

Гідравлічний заборонений прес розроблений для різання різних неметалічних матеріалів за допомогою фо..

Код товару: PLP - 180

0

104626 грн

На складі

Максимальна ширина друку: 180см Панель управління: РК-дисплей, налаштування англійською мовою інтерф..

Код товару: PLI - 180

0

87829 грн

На складі

Плоттер для друку шаблонів PLI - 180Shirina Press: 180 см процесор: управління живленням ПК та диспл..

Розкрійне обладнання

Якісне розкрійне обладнання для швейного виробництва

Розкрій виробу – першорядний етап при пошитті продукції. І для того щоб лекала Ваших речей були виготовлені правильно, не викликали проблем у процесі пошиття або шкарпетки, а сама продукція у результаті виходила ідеальної Вам просто необхідно купити високої якості обладнання для розкрою тканини!

Саме тому, магазин промислового швейного обладнання Leg-Prom пропонує Вашій увазі професійне розкрійне швейне обладнання та програми, купити які сьогодні вибирають найбільш затребувані підприємства брендової продукції.

Нове, з безліччю необхідних функцій розкрійне обладнання покращить процес роботи, а в рамках бережливого виробництва, допоможе заощадити багато часу, сил і матеріальних засобів, що благополучно позначиться на загальному стані Вашого швейного бізнесу.

Розкрійне обладнання купити в Leg-Prom можна, вибираючи з великого асортименту бюджетних і більш дорогих моделей

Розкрійного обладнання плану для виробництв, яке Ви бачите на сторінках нашого сайту, поставляється з усіма необхідними сертифікатами якості та гарантією безперебійної роботи техніки довгі роки.

Вибираючи обладнання для розкрою матеріалів купити провідних виробників, така проблема, як брак у крої Вас більше не потурбує!

Більше того, досвідчені фахівці нашої компанії підкажуть, яку краще розкрійний комплекс купити конкретно для Вашого швейного підприємства.

Наприклад, для широкого крою, такого як постільна білизна, Вам краще придбати розкрійний комплекс для тканини великого розміру і спеціальним настильним комплексом. А для невеликого цеху і ательє - ідеальним варіантом буде купити розкрійний комплекс невеликого стандартного розміру.

Що стосується вартості, то на розкрійний комплекс ціна буде змінюватись в залежності від розміру обладнання, його бренду і функціональності.

Сьогодні Ви можете придбати такі розкрійні комплекси для швейного виробництва та інструменти для розкрою тканини. А саме:

· Просту, швидку і ефективну програму для розкрою моделей одягу САПР GEMINI. Перед Вами проектування виробів абсолютно нового рівня, яке реалізує повний потенціал Вашого швейного виробництва

· Купити розкрійно-укладальний комплекс із столом. Комфортне обладнання ідеально для будь-якого виду розкрою тканини, у т. ч.

· Зручний стіл для точного розкрою великих настилів особливо для розкрою дрібних деталей - стрічковий розкрійний стіл

· Спеціальне обладнання для розкрійного цеху, будь-якого іншого швейного підприємства - автоматичну бейкорезку. Подібного плану автоматичні комплекси, ціна на які встановлено мінімальної, дозволяють отримати виготовлення виробів високої якості

· Підходить Вашій виробництва розкрій обладнання з дискових або шабельних ножів. Такий вид розкрійного обладнання вибирають купити практично всі швейні підприємства, що працюють на постійній основі

· Придбати обладнання для розкрою шкіри, натуральних та синтетичних тканин, виготовлення деталей м'яких меблів. Розкрійні комплекси, закрійні столи і межстолия в Leg-Prom – на будь-який смак. А для того щоб скоротити трудовитрати там де це необхідно, плюс прискорити процес роботи між операціями, рекомендуємо звернути свою увагу на візки. Допоміжне обладнання - незамінне для підготовчих розкрійних робіт (для швидкого переміщення рулонів тканини і т. д.) на швейних виробництвах.

· Якщо Ви у пошуках висококласного автоматизованого розкрійного комплексу – вибирайте зручні відрізні лінійки. Дане обладнання незамінне на швейних підприємствах з великими обсягами робіт. А якщо Ви шукайте промислове устаткування розкроу компактніше, то тут Вам підійдуть легкі і зручні інструменти для крою, такі як термоножі і ножиці.

Автоматизовані настилочно розкрійні комплекси – мінімум трудовитрат, максимум продуктивності та прибутки

Придбати автоматичний настилочно-розкрійний комплекс для тканини – відмінне рішення для сучасних промислових швейних, трикотажних виробництв. Особливо, якщо враховувати, що послуги такого розкрійного комплексу дозволяють підприємству виробляти більше продукції, економити час, справлятися з розкриємо настилів будь-якої товщини, плюс виконувати на «ідеально» вузькоспрямовані операції.

Автоматичний настилочно-розкрійний комплекс підвищує продуктивність, при цьому повністю виключає неякісний настил, і, що особливо важливо, не вимагає великих фізичних витрат

А це передбачає високу якість роботи і готових виробів, економію матеріальних витрат, і багато іншого, що так само автоматично виводить швейне підприємства на лідируючі позиції.

Купити настилочно розкрійний комплекс автомат, компанія Leg-Prom пропонує з величезного ряду фірмової продукції. А в разі, якщо Ви вирішите придбати на своє виробництво, комплекс якого немає на нашому сайті – у будь-якому випадку ми доставимо Вам необхідне обладнання за доступною ціною і в стислі терміни.

На прикладі лазерного розкрійного комплексу, який з кожним днем стає все більш і більш популярним і вигідним для багатьох швейних фабрик.

Враховуючи, що товарний ряд в Leg-Prom постійно оновлюється, таку інноваційну техніку, обладнання лазерного розкрою, можливо, незабаром Ви зможете придбати так само з ряду наших товарів.

 

І нехай лазерний розкрій тканини для багатьох не новина, але все ж, застосування даного обладнання має свої незрівнянні переваги серед іншої техніки для розкрою тканини. Зацікавилися? – Тоді телефонуйте нам!

Розкрійне обладнання для швейного виробництва за низькою ціною –

обладнання leg-prom.com.ua