Безкоштовна консультація

Прямострочна промислова швейна машина | промислова прямострочка

Код товару: GF-139-443/L33

0

199288 грн

На складі

Garudan GF-139-443/L33-A Прямолінійний однохвилинний швейний швейний швейний шва з плоскою платформо..

Код товару: 1243-4/01-CLMN6

0

115523 грн

На складі

PFAFF 1243-4/01-CLMN6 Промислова швейна машина для шкіри за допомогою валика. швів, не змінюючи довж..

Код товару: GC 0611D

0

43772 грн

На складі

Одна голка промислова швейна машина потрійний транспорт & NBSP; Одна голка з збільшеним рукавом (пла..

Код товару: S-1509

0

102491 грн

На складі

Sakura S -1509 - Ця швейна машина розроблена спеціально для обробки обробки (окантовки) стьобаних пр..

Код товару: 1509 Р

0

124555 грн

На складі

Машина для країв ковдр 1509. Особливо для обробки обробки (окантовки) стьобаних продуктів, таких як ..

Код товару: DM 9201H-D1

0

11388 грн

На складі

DUMA 9201H-D1 Промислова прямолінійна швейна машина з прямим сервоприводом, для важких тканин...

Код товару: DM 1968A-H

0

21352 грн

На складі

Duma DM 1968A-H високошвидкісна 1-ігельна універсальна швейна машина з прямим сервоприводом для сере..

Код товару: ML8121-E00-СC

0

13167 грн

На складі

Mauser Spezial ML8121-E00-SC Пряма промислова промислова швейна машина Швейна машина швейної шветки ..

Код товару: ML8121-E00-BC

0

13167 грн

На складі

Права швейна машина з нижньою акцією, вбудованою в голову сервоприводу, для легких та середніх матер..

Код товару: Duma DM 510M

0

12100 грн

На складі

DUMA DM 510M Промислова швейна машина Аналог Типовий GC6150 для швейних світла та середніх матеріалі..

Код товару: DM 510Н

0

12100 грн

На складі

DUMA DM 510H Промислова швейна машина Аналог Типовий GC6150 для швейного середовища та важких & nbsp..

Код товару: Q1-H

0

12278 грн

На складі

Maqi Q1-H, оснащений вдосконаленим економічним двигуном прямого приводу, може заощадити енергію на 6..

Прямострочна промислова швейна машина | промислова прямострочка

 Прямострочна промислова швейна машина | промислова прямострочка

   Прямострочна машина - надійний помічник вашому бізнесу. В інтернет-магазині Лег Пром нескладно підібрати і замовити таке обладнання за цілком помірними цінами. Є докладні фото і відео матеріали та відгуки по більшості моделей.

   Детальніше про прямострочка:

   Прямострочна швейна машина дає можливість виконувати широкий спектр виробничих швейних операцій. Незважаючи на простоту конструкції, на промислову прямострочна машину виробники звертають особливу увагу і висувають високі вимоги до зносостійкості техніки. Тому в інтернет магазині Leg-Prom представлений досить широкий асортимент промислового швейного обладнання різного класу. Чи не доведеться довго шукати, як і де замовити виріб популярного бренду. Будь-яка прямострочна промислова швейна машина на нашому сайті має заводську гарантію, є відгуки і технічна документація. Нескладно підібрати обладнання з високими показниками якості, отримати зрозумілу і зручну техніку для тривалої експлуатації.

   Що потрібно знати, перш ніж купити прямострочна швейну машину?

   Зараз актуальні одноголкові машини човникового стібка з пониженим рівнем шуму і вібрації. Моделі з 1 голкою вибирають найчастіше як стандартне оснащення для пошиття будь-якого одягу з щільних тканин:

  • джинси (бавовни);
  • льону;
  • напівсинтетики;
  • вовни;
  • спецматериалов.

   Має сенс прямострочні машини купити, якщо плануєте пришивання комірів, кишень, ушивання блискавки, вшивання кантів, окантовку виробів і прісборіванія. Вони призначені для використання в умовах тривалих підвищених навантажень, де легко впораються з поставленими завданнями.

   Технічні особливості:

    Більшість моделей подібного обладнання відрізняються високою швидкістю виконання операцій і хорошою продуктивністю. Важливий плюс - недороге сервісне обслуговування, легка дооснастка і переукомплектовка. Йдеться про те, що придбання додаткових пристосувань може значно розширити спектр виконуваних робіт і збільшити можливості виробництва.

   Сьогодні купити прямострочна промислову швейну машину можна з потужним електродвигуном, швидкість якого розвивається від 3000 до 4500 об / хв. До того ж вбудований сервопривід дозволяє економити на споживанні електроенергії. За відгуками, економія близько 50%. Також обладнання цього класу обходитися мінімальною кількістю мастила.

   Сучасне обладнання володіє високими технологічними параметрами, які спрощують роботу і прискорюють процес пошиття виробів, роблять його набагато якіснішим, особливо, якщо це виготовлення складної продукції.

   Купити промислову прямострочна машину можна, відштовхуючись від конструкції, ступеня автоматизації і призначення. На сайті Ліг Пром відмінний вибір таких виробів.

   Особливо актуальні в наш час прямострочка з електронним управлінням технологічними процесами. Незважаючи на те, що їх вартість вище, ніж у звичних, такий вид обладнання дозволить оптимізувати процес пошиття виробів. Наприклад, апарат з обрізанням нитки і можливістю задавати певну кількість стібків, дозволяє встановлювати закріпку або зупиняти машину, де необхідно. Також є інші автоматичні функції. Це безпрограшний варіант для підприємств, які прагнуть бути кращими серед конкурентів, і яким важливо виробництво якісних речей європейського рівня.

   Що ще потрібно знати про прямострочка:

   Сучасна і продуктивна прямострочна машина, ціна на яку цілком бюджетна, дозволяє вирішувати більшість завдань, а значить легко окупається і приносить гарний прибуток. Одноголкові прямострочні машини застосовуються для стежки, сточування деталей з х / б, лляної і синтетичних тканин, для щільних матеріалів, в тому числі і технічних. Також є одноголкові прямострочні швейні машини з крокуючою лапкою і безпосадочного типу. Це універсальне рішення для більшості швейних підприємств.

   На нашому сайті можна подивитися фото, відео і замовити таке обладнання як виробнича прямострочна швейна машина з промисловим столом. Ціна і якість вас влаштують, а додатковий сервіс і терміни поставок стануть приємним відкриттям. Телефонуйте зараз!

   Продукцію компанії Leg-Prom можна купити по всій Україні в наших офіційних представництвах: Харків, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Миколаїв, Суми, Чернігів, Херсон, Донецьк, Луганськ, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці та ін. містах України.

Команда компанії Leg-Prom