Безкоштовна консультація

Дискові розкрійні ножі

Код товару: YJ-110

0

3915 грн

На складі

Нож різання диска виготовляється згідно з аналогом японського ножа Octa Rs -100. з 660 обертів/хвили..

Код товару: YJ-100

0

3381 грн

На складі

Розроблений для різання світлого, середнього та важкого матеріалу. Механізм самостійних наторів сміє..

Код товару: AS-RSD-100

0

3559 грн

На складі

Діаметр різання ножів на диску AnySew RSD -100 - 240 Вт примхування - 25 мм. Припаси - 220 В. Костос..

Код товару: HF-100

0

15451 грн

На складі

Нож Hoffman HF-100-одна з доступних моделей ринку. Нож має зовнішню систему заточування диска. Це зр..

Код товару: RCS-125B

0

5872 грн

На складі

Cherying RCS-125B різання диска з прямим приводом на акумулятор, можливість вибору одного з 4 режимі..

Код товару: RCS-110B

0

5160 грн

На складі

Cherying RCS-1110B різання диска з прямим приводом на акумулятор, можливість вибору одного з 4-х реж..

Код товару: RCS-110

0

4270 грн

На складі

Cherying RCS -110 різання диска з прямим приводом та підсвічуванням діодних. Освітлення робочого пол..

Код товару: Anysew RSD-70

0

2847 грн

На складі

Цей нож для різання диска RSD-70, цей нож стане незамінним помічником у будь-якому семінарі. Механіз..

Код товару: RCS-125

0

5160 грн

На складі

Chering RCS-125 Нож для різання диска з прямим приводом та підсвічуванням діода. Можливість вибору о..

Код товару: RCS-100B

0

4982 грн

На складі

Cherying RCS-100B-різання диска з прямим приводом на акумулятор, можливість вибору одного з 4-х режи..

Код товару: RCS-100

0

4093 грн

На складі

Cherying RCS-100DS, що вирізає ніж для тканини, який широко використовується в текстильній промислов..

Код товару: C-R/ST-100

0

3737 грн

На складі

Santian C-R/ST-100 - професійний розкрійний ніж для роботи з тканинами з шовку, бавовни, вовни, ль..

Дискові розкрійні ножі

Ножі круглі дискові – спеціальне пристосування, яке, найчастіше, використовують у швейних цехах і ательє для розкрою матерії великого розміру з рівним і кривим лініям. Дисковий розкрійний ніж може бути з діаметром леза 50, 70, 100, 110, 125 мм. Таке вузьконаправлене обладнання здатне збільшувати продуктивність праці, а раскройщиками давати можливість скорочувати фізичні зусилля. І завдяки тому, що сьогоднішнє виробництво настільки сучасно, щоб відповідати всім вимогам швейних підприємств, розкрійний ніж дискової для тканини можна купити різний і за вартістю, і, відштовхуючись від виробника обладнання.

Компанія ЛІГ-ПРОМ пропонує ножі дискові промислові, відповідні і для розкрійної машини, і як самостійне обладнання, ціна якого Вас приємно порадує - купити найпростіший дискової ніж зручний для розкрою будь-якої тканини, Ви можете на нашому сайті за 54 $

Ніж для розкрійної лінійки дисковий – ідеальний для розрізання тканини прямолінійних виробів. Дискові леза зі спеціальною повнопривідною підошвою, яка дозволяє їм легко і точно пересуватися по настилу. Деякі моделі оснащені опорної підошвою з роликами. Плюсом всіх розкрійних ножів для тканини є наявність затачивающего пристрою. Розкрійне обладнання просте в користуванні, легке і зручне, тому здатне найбільш точно розкроювати матерію незалежно від товщини настилу. І сьогодні асортиментний ряд товарів даної категорії дозволяє вибрати й купити ножі дискові для крою з такого різноманіття:

  • для роботи з тонкими і середньої щільності тканинами, а також дрібними деталями – Вам підійде дисковий міні або стандартного розміру розкрійний ніж осноровочный
  • якщо ж Вам потрібна техніка для важкої і надважкої матерії, ми пропонуємо проконсультуватися з нашими фахівцями. Менеджер розкрійного обладнання в ЛЕГ-ПРОМ зможе правильно підібрати для Вашого швейного виробництва круглий для ручного користування дисковий ніж, що гарантує якісний розкрій тканини (шкіри, замінника та інших щільних матерій, з якими працює швейне виробництво)
  • деякі розкрійні моделі добре справляються і з фігурною викрійкою будь-якої складності, повністю виключаючи шлюб лекал. Тому з вибору даної категорії, Ви можете купити і розкрійний такий же звичайний дисковий ніж, призначений для печворку, який стане незамінним для ательє, фабрик і цехів, що працюють і з виробами зі шкіри, та іншими легкими тканинами. А у випадку, якщо Ви не знаходите відповідної моделі ножа раскроечного дискового на нашому сайті – ми зможемо запропонувати Вам придбати гідну заміну, або оформить товар під замовлення. Ціна в такому разі буде договірної
  • У продажу ЛІГ-ПРОМ і розкрійне обладнання для трикотажних, еластичних і синтетичних тканин з наявністю економного серводвигуна. Незамінний на підприємстві, ніж розкрійний дисковий сьогодні вибирають купити, в тому числі, і для домашнього використання. Леза розкрійної техніки з надміцної швидкорізальної сталі дозволять зробити процес розкрою тканини неймовірно легким і відносно швидким.

Купити розкрійний ніж, здавалося б, - справа звичайна. Ви можете відштовхуватися від виробника (Hoffman, Bruce, Jack, Mayer, Kaixuan), вибирати продукцію з фото і відгуками, що працює від мережі, або розглядати акумуляторний тип техніки. Але ми запевняємо Вас, що ніякі інші способи підбору, як тільки професійна консультація фахівців, не зможуть допомогти визначитися яке ж, все-таки, дисковий розкрійне обладнання необхідно Вашому виробництву. Ми знаємо, яке обладнання потрібно Вашій раскройному цеху! Телефонуйте!