Безкоштовна консультація

Taking

Безкоштовна доставка
Taking ТК-551 Одноголкова машина для важких Тип тканиов

Модель: TK-551

0

51779 грн

Наявність: В наявності

Вашій увазі представлена промислова швейна машина для важких матеріалів Одноголкова машина c пло..

Швейні машини Taking для важких матеріалів широко затребувані для пошиття взуття, шкіряних виробів, меблів, аксесуарів автомобільної промисловості, тентів, наметів, парашутів, мисливського спорядження і багатьох інших речей зі шкіри і товстих, щільних матерій (багатошарових в т. ч.), а так само прогумованих тканин.

Професійне обладнання виробника значно прискорює процес роботи на підприємствах легкої промисловості, що дозволяє якісно і дуже швидко виготовляти будь-якої складності деталі з натуральної і штучної шкіри.

Швейні машини Taking для важких матеріалів, як і інше пром обладнання для пошиття шкіряних виробів помітно відрізняється за зовнішніми даними від звичайної промислової машини

В основному це обладнання з подвійною або потрійною подачею, яка забезпечує ідеальне автоматичне просування тканини. Плюс швейна техніка для важких і щільних тканин має посилену конструкцію основних вузлів, і збільшений діапазон, що регулює висоту підйому лапки.

Швейні машини Taking для важких матеріалів – універсальне проф обладнання для різних операцій у галузі професійного шиття

Сучасна промислова техніка Taking незамінна в разі необхідності «підлізти» в самі важкодоступні місця!

Сьогодні в Leg-prom Ви можете придбати обладнання бренду Taking, не тільки що бачите на вітрині, але і замовити будь-яку необхідну Вашому швейному бізнесу техніку, навіть якої немає на сайті.

Для зручності і комфорту в процесі роботи з обладнанням Taking в розділі запчастини Leg-prom запропоновані будь-які необхідні пристосування, з допомогою яких виконувати навіть самі специфічні операції буде просто і обтяжує.

Тому, якщо Ви вирішуєте, яку машину швейну для роботи з важкими матеріями купити краще, підбираючи обладнання з певними функціями, які ідеально підходять під конкретні завдання, ми рекомендуємо зателефонувати за вказаним номером нашим досвідченим фахівцям Leg-prom.

Ми максимально точно підберемо для Вашого виробництва недорогу, високої якості і на довгі роки користування техніку, якої Ви 100% будете задоволені!

Leg-prom – обладнання на будь-який смак, техніка, визнана кращою безліччю великих швейних фабрик, невеликими ательє, цехами і майстернями. З ув. команда магазину