Безкоштовна консультація

Husqvarna

Модель: 250

0

10743 грн

Наявність: В наявності

Вашій увазі представлена Husqvarna ROZA 250 Швейна побутова машина   Практична швейна машина в..

Husqvarna

Більш ніж за 300 років свого існування, шведська компанія Husqvarna прославилася виготовленням техніки для саду, м'ясорубок, мотоциклів і зброї. Але, все ж, найвища заслуга виробника відзначена у виготовленні швейних машин.

На сьогоднішній день обладнання Husqvarna визнано одним з найкращих у всьому світі. Та швейні машини і оверлоки виробника володіють винятковою надійністю і бездоганною якістю

Перед тим, як купити швейну машинку Husqvarna, дізнаємося ближче бренд

Випуск першої швейної машини Husqvarna закінчився провалом. Наступна модель «Полярна Зірка» була представлена в 1872 році, але і ця машина викликала невдоволення з боку споживачів.

І навіть, незважаючи на невдачі, жодна з двох спроб запропонувати ринку якісну швейну машину не змогла зупинити наполегливих шведів, що вже в 1883 році, компанія Husqvarna порадувала покупців моделлю Freja, яка і принесла виробнику вражаючий успіх.

У період 1883-1925 було продано більш ніж 200 000 швейних машин Husqvarna. А в 30-ті роки, обладнання бренду стало першим у світі для професійної сфери, якість роботи з яким значно покращився

Швейні машини і оверлоки Husqvarna

Швейне обладнання Husqvarna – перша техніка, обладнана обертовим човником, зручною знімною лапкою (не потребує змащування), вбудованим швейним радником та іншими опціями, завдяки яким шити стає максимально просто і зручно.

Ось такі швейні «конячки» Husqvarna, яким під силу будь-яка, навіть сама складна швейна операція!

Швейної техніки Husqvarna довіряє весь світ. А з недавніх пір обладнання саме цього бренду стало популярним і в Україні. Сучасні моделі швейних машин Husqvarna мають ексклюзивним дизайном і безліччю корисних функцій, гранично прості і зрозумілі в користуванні, відносно недорогий вартості, однаково добре підходять і для професіоналів, і для новачків.

Переваги бренду Husqvarna

· Швейні машини Husqvarna підвищеної зносостійкості, що дозволяє використовувати обладнання навіть при найбільш інтенсивних режимах.

· Купити швейну машинку Husqvarna можна і комп'ютерної моделі. Вони сьогодні з особливим інноваційним сенсорним дисплеєм.

· Машини з можливістю переходу з однієї функції на іншу за мінімальну кількість ходів.

· Обладнання оснащене подвійний підсвічуванням, завдяки якій майстер бачить найдрібніші деталі.

· Кожну швейну машину Husqvarna можна перетворити в модель для професійного користування за допомогою додаткових аксесуарів.

Хочете якомога швидше насолоджуватися роботою на обладнанні Husqvarna? – Тоді поспішайте і не відкладайте в довгий ящик унікальну можливість придбати швейну машинку Husqvarna у Leg-prom за найпривабливішою в Україні ціною!

Ми доставимо обладнання в самі стислі терміни в будь-який куточок країни. А у випадку, якщо виникло питання, яку саме машину вибрати, команда наших досвідчених спеціалістів з радістю допоможе Вам з об'єктивним рішенням!

З ув. команда інтернет-магазину leg-prom.com.ua